Atsakingiausiai Seimo rinkimams ruošiasi Trakų Vievio ir Tauragės apygardos 2016-09-30

Atsakingiausiai Seimo rinkimams ruošiasi Trakų Vievio ir Tauragės apygardos

Vyriausioji rinkimų komisija rengiasi š.m. spalio 9 d. Seimo rinkimams ir siekdama užtikrinti sklandų darbą rinkimų metu, organizuoja Rinkimų dienos mokymus apygardų ir apylinkių rinkimų komisijoms. Mokymais, taip pat, siekiama patikrinti sistemos veikimo stabilumą.

Kviečiame susipažinti su partijų ir vienmandatės rinkimų apygardos kandidatų rinkimų programomis 2016-09-30

Kviečiame susipažinti su partijų ir vienmandatės rinkimų apygardos kandidatų rinkimų programomis

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad vadovaujantis Seimo rinkimų įstatymu VRK spausdina kandidatų sąrašus ir jų rinkimų programas. Kandidatų, dėl kurių balsuojama vienmandatėje rinkimų apygardoje, rinkimų programas spausdina tos apygardos rinkimų komisija.

Kandidatų į Seimą deklaracijose – neatitikimai 2016-09-29

Kandidatų į Seimą deklaracijose – neatitikimai

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), bendradarbiaudama su Vyriausiąja rinkimų komisija (VRK), palygino, kokius privačius interesus deklaruoja kandidatai į Seimą šioms abiem institucijoms.

Startavo rinkimų žemėlapių sistema 2016-09-29

Startavo rinkimų žemėlapių sistema

Šiandien (š.m. rugsėjo 29 d.) 11 val. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) ir UAB „Hnit-Baltic" spaudos konferencijos metu buvo pristatyti interaktyvūs rinkimų žemėlapiai, kuriuos pristatė UAB „Hnit-Baltic" sprendimų vystymo vadovas Arvydas Dotas.

Seimo rinkimuose – ekspertų stebėjimo misija iš ESBO 2016-09-27

Seimo rinkimuose – ekspertų stebėjimo misija iš ESBO

Š.m. rugsėjo 27 d. Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) lankėsi Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Demokratinių institucijų ir žmogaus teisių biuro atstovai, kurie atvyko į rinkimų stebėjimo misiją. Misijos vadovas Kimmo Robert Kiljunen ir šeši tarptautiniai stebėtojai iš įvairių organizacijų Lietuvoje savo misiją vykdys iki š.m. spalio 15 d. Rinkimų stebėjimas yra vienas iš pagrindinių ESBO uždavinių.

VRK ir UAB „Hnit-Baltic 2016-09-27

VRK ir UAB „Hnit-Baltic" spaudos konferencija

Š. m. rugsėjo 29 d. 11 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) ir UAB „Hnit-Baltic" spaudos konferencija „Rinkimų žemėlapiai". Spaudos konferencija įvyks Seimo Spaudos konferencijų salėje.

Ar galima balsuoti už patinkantį kandidatą, jei jis nekeliamas mano apygardoje? 2016-09-27

Ar galima balsuoti už patinkantį kandidatą, jei jis nekeliamas mano apygardoje?

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkėjų sulaukia klausimų: „ar galėčiau persikelti į kitą apygardą, ne pagal deklaruotą gyvenamą vietą, kad galėčiau balsuoti už man patinkantį kandidatą".

Migracijos valdyba kviečia piliečius pasitikrinti paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo terminą 2016-09-26

Migracijos valdyba kviečia piliečius pasitikrinti paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo terminą

Artėjant Lietuvos Respublikos Seimo rinkimams, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Migracijos valdyba) prašo rinkėjus pasitikrinti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų galiojimo terminą – šiam pasibaigus, pasas ar asmens tapatybės kortelė laikomi negaliojantys.

PORTALAS ,,RINKĖJO PUSLAPIS 2016-09-26

PORTALAS ,,RINKĖJO PUSLAPIS" – ELEKTRONINĖS PASLAUGOS NE TIK RINKĖJUI, BET IR KANDIDATUI

Elektroninių pažangių paslaugų portalas „Rinkėjo puslapis" atveria naujas galimybes rinkėjams, kandidatams ir rinkimų komisijoms.

Nuo pirmadienio (rugsėjo 26 d.) prasidės specialios Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidos, skirtos Seimo rinkimų agitacijai vienmandatėse rinkimų apygardose 2016-09-22

Nuo pirmadienio (rugsėjo 26 d.) prasidės specialios Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidos, skirtos Seimo rinkimų agitacijai vienmandatėse rinkimų apygardose

Š.m. rugsėjo 22 d. (trečiadienį) Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) radijo laidų, skirtų Seimo rinkimų agitacijai vienmandatėse rinkimų apygardose, rengimo taisykles (toliau – Taisyklės), kuriose nustatyta LRT radijo laidų tvarka, trukmė ir laikas.

Biudžetinė įstaiga, Gynėjų g. 8, 01109 Vilnius
Telefonas: (8 5) 239 69 02
Faksas: (8 5) 239 69 60
El. paštas: rinkim@vrk.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre, kodas 188607150