Naujienlaiškio prenumerata

Unregister  

*atkreipiame dėmesį, jog laukelyje "laiškas" reikia įrašyti el. pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti VRK naujienlaiškio RSS prenumeratą. Norėdami atsisakyti prenumeratos laukelyje  "laiškas" įveskite savo el. pašto adresą ir spauskite "Išsiregistruoti".

VRK ir „Baltosios pirštinės" tęsia bendradarbiavimą

Šiandien, balandžio 4 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje buvo pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su visuomenine organizacija „Baltosios pirštinės".

VRK ir „Baltosios pirštinės

VRK, tęsdama bendradarbiavimą, kartu su „Baltosiomis pirštinėmis" skatins aktyvų rinkėjų dalyvavimą rinkimuose ir sieks užkirsti kelią balsų pirkimui bei kitiems įstatymų pažeidimams savivaldybių tarybų narių – merų Jonavos, Šakių rajonų bei Marijampolės savivaldybėse ir Seimo nario vienmandatėje Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje rinkimų metu.

Bendradarbiavimo susitarimu VRK įsipareigojo atspausdinti ir išplatinti rinkimų apylinkėms ir apygardoms „Baltųjų pirštinių" pateiktus informacinius plakatus, teikti aktualią informaciją ir politinės reklamos bei politinės kampanijos finansavimo stebėsenos duomenis. Savo ruožtu „Baltosios pirštinės" padės užtikrinti efektyvią rinkimų stebėseną, fiksuos ir atsakingoms institucijoms  praneš apie  teisės aktų pažeidimus bei dalinsis svarbiausia informacija su rinkėjais.

„Baltosios pirštinės" įsipareigojo veikti neatlygintinai, nešališkai ir užtikrinti laisvą, slaptą, visuotinės rinkimų teisės įgyvendinimą bei nevykdyti agitacijos už konkrečias politines partijas ar kandidatus.

 

Budget institution, code 188607150
Data are collected and kept in the Register of Legal Persons
Gynėjų g. 8, LT - 01109 Vilnius, Lithuania
Ph. no.  +370 (5) 239 69 02
Fax. no. +370 (5) 239 69 60
Email: rinkim@vrk.lt