Naujienlaiškio prenumerata

Unregister  

*atkreipiame dėmesį, jog laukelyje "laiškas" reikia įrašyti el. pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti VRK naujienlaiškio RSS prenumeratą. Norėdami atsisakyti prenumeratos laukelyje  "laiškas" įveskite savo el. pašto adresą ir spauskite "Išsiregistruoti".

Antanui Baurai įteiktas Seimo nario pažymėjimas

Šiandien, gegužės 11 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK), Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje į Seimą išrinktam Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui Antanui Baurai, įteiktas Seimo nario pažymėjimas. Pažymėjimą Seimo nariui įteikė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

Antanui Baurai įteiktas Seimo nario pažymėjimas

A. Baura Seime dirbs trečią kadenciją. Į parlamentą 2000–2004 m. jis buvo išrinktas kaip Valstiečių partijos atstovas Anykščių-Kupiškio vienmandatėje rinkimų apygardoje. Seime dirbo Valstybės valdymo ir savivaldybių ir Aplinkos apsaugos komitetuose.

2008–2012 m. vėlgi išrinktas toje pačioje Anykščių-Kupiškio vienmandatėje rinkimų apygardoje. Šioje kadencijoje A. Baura buvo Seimo Kaimo reikalų komiteto ir Atominės energetikos komisijos narys.

Šiandien, 10 val. Seime, Antanas Baura prisieks būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir įgis visus tautos atstovo įgaliojimus.

 

Budget institution, code 188607150
Data are collected and kept in the Register of Legal Persons
Gynėjų g. 8, LT - 01109 Vilnius, Lithuania
Ph. no.  +370 (5) 239 69 02
Fax. no. +370 (5) 239 69 60
Email: rinkim@vrk.lt